Her finn du oss

Du finn oss på fem fysiske stader i tillegg til video og telefon.

Stad

Bankgata 1, Nordfjordeid

Tilsett i Stad 

Stein Inge Strøm, 92 89 35 47, Stein.Inge.Strom@vlfk.no
 

Sunnfjord

Storehagen 1b, Førde

Tilsett i Sunnfjord 

Siv Kristin Flekke, 47 78 34 55, Siv.Kristin.Flekke@vlfk.no

Alver

Hagellia 6, Isdalstø

Tilsette i Alver 

Hanne Marie Louise Tysnes, 91 72 06 85, Hanne.Marie.Louise.Tysnes@vlfk.no 
Trond Lygre, 90 53 46 91Trond.Lygre@vlfk.no 

Bergen

 

Tilsette i  Bergen

Tore Muren, 92 40 74 63, Tore.Muren@vlfk.no 

Sesilie Ådland, 99 53 25 54, Sesilie.Adland@vlfk.no 
Kjersti Kvaløy, 41 68 41 64, Kjersti.Kvaloy@vlfk.no 
Evelyn Jordahl, 91 84 33 26, Evelyn.Jordahl@vlfk.no 
Trond Lygre, 90 53 46 91, Trond.Lygre@vlfk.no


Tilsette på Stord

Elin Karine Haukanes, 40 80 63 02, Elin.Karine.Haukanes@vlfk.no 
Birgit Elin Olsen Bratseth, 40 91 62 42, Birgit.Elin.Olsen.Bratseth@vlfk.no